107,6 FM

Plac zabaw dla niepełnosprawnych dzieci powstanie w Parku Śląskim. Akcja w ramach Silesia Marathonu

W Parku Śląskim powstanie plac zabaw dla niepełnosprawnych dzieci. To inicjatywa organizatorów Silesia Marathonu, do której dołączyć mogą się wszyscy - nie tylko biegacze. Już otwarto zbiórkę na ten cel na portalu zrzutka.pl.

Organizatorzy Silesia Marathonu rozpoczęli zbiórkę, dzięki której w Parku Śląskim powstanie plac zabaw dla niepełnosprawnych. Do zbiórki prowadzonej przez biegaczy, może dołączyć się każdy za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

- Tymczasem organizatorzy imprezy poinformowali, że do tegorocznego półmaratonu zgłosiło się dwadzieścia par biegaczy: pełnosprawny i osoba na wózku - mówi Jakub Krupa, ambasador imprezy:

Do włączenia się w zbiórkę zachęca też Bohdan Witwicki, dyrektor maratonu. Entuzjastką takiego rozwiązania jest również niepełnosprawna Marika Noszczyk, która ze swoim tatą Sebastianem weźmie udział w maratonie:

Bieg startuje 6 października.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama