107,6 FM

Brudziński: Nie będzie zgody PiS na adopcję dzieci przez pary homoseksualne

Nie będzie zgody PiS na adopcję dzieci przez pary homoseksualne - zadeklarował w poniedziałek szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński.

"Nie będzie zgody PiS na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Nie będzie zgody PiS, aby terminy matka, ojciec zamienić zapisami rodzic jeden, rodzic dwa, aby zmieniać dokumenty w urzędzie stanu cywilnego" - mówił Brudziński w poniedziałek na konferencji prasowej.

"Tolerancja - tak, afirmacja - nie" - oświadczył szef sztabu PiS.

"Wolność w Polsce nie jest w żaden sposób zagrożona. Prawa obywatelskie są zapewnione, a wywoływanie tych tematów jest jedynie paliwem dla tych, którzy z walki z PiS-em uczynili oręż" - przekonywał Brudziński. (

« 1 »
 • ptyś
  19.08.2019 15:23
  Niestety, taka deklaracja oznacza: Możemy rozmawiać o instytucjonalizacji homozwiązków. PiS to nie jest optymalne rozwiązanie jeśli chodzi o ochronę życie i o ochronę małżeństwa. To opcja powolnego zasuwania się ku postnowoczesnymi piekłu. Tyle tylko, że jest to opcja najsilniejszego zasuwania się, w porównaniu z innymi partiami, obecnymi w parlamencie. Kyrie eleison!
 • Fabin
  19.08.2019 23:58
  Nie będzie zgody, dopóki nie pojawi się na horyzoncie czarna parasolka. Odwaga PIS jest powszechnie znana
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama