107,6 FM

II Forum Rodziny w Bytomiu - pierwsza odsłona

Randka, warsztaty i koncert - tak wygląda program spotkania dla małżonków i narzeczonych w ramach bytomskiego forum.

To będzie prolog - pierwsza część II Forum Rodziny organizowanego w Bytomiu. Spotkanie odbędzie się 19 października w parafii NSPJ (u jezuitów, ul. Pułaskiego 9). W programie randka małżeńska i narzeczeńska: o 16.30 Msza św. z kazaniem dla małżonków i narzeczonych, a o 17.30 warsztaty inspirowane przysięgą małżeńską "Wierni" poprowadzone przez osoby realizujące program Przed Nami Małżeństwo (obowiązują zgłoszenia). Na zakończenie o 19.30 odbędzie się koncert "Ku wolności wyswobodził nas Chrystus" w wykonaniu chóru gospel "Z miłości". Będzie też okazja do wysłuchania świadectw małżonków i skorzystania z kawiarenki.

Druga część forum odbędzie się w przyszłym miesiącu. Od 9 do 11 listopada rekolekcje dla małżeństw i rodzin poprowadzi ks. Marek Dziewiecki, a Rekolekcje "Rafał, czyli Bóg uzdrawia" - Rafał Porzeziński. W ramach różnych propozycji m. in. spotkanie dla małżeństw zaangażowanych we wspólnoty, dla rodziców, opiekunów i nauczycieli wychowujących dzieci uzależnione oraz dla uczestników i absolwentów warsztatów 12 kroków i programu HALT.

Natomiast w sobotę 9 listopada ks. Marek Dziewiecki poprowadzi dzień skupienia dla katechetów, wychowawców i nauczycieli. W programie  konferencja "Wychowanie do wolności" z możliwością zadawania pytań. 

Wszystkie informacje i szczegółowy program znajdują się na: www.forumrodziny.pl.

Forum organizują parafia NSPJ, Wspólnota Trudnych Małżeństw "Sychar", Duszpasterstwo Małżeństw i Warsztaty 12 Kroków.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama