107,6 FM

Agnieszka Lis: Zapraszamy na Festiwal Organizacji Pozarządowych

- Festiwal Organizacji Pozarządowych ma przede wszystkim służyć promocji, budowaniu relacji i współdziałaniu - mówi Agnieszka Lis. W Rozmowie Poranka wyjaśnia jak wygląda i czemu służy współpraca Urzędu Miasta ze społecznikami.

 

 

 

11 września w południe na katowickim Rynku można liczyć na występy sceniczne, mini koncerty, pokazy tańca, animacje, malowanie buziek, modelowanie balonów i puszczanie wielkich baniek mydlanych, będzie również możliwość zagrania w wielkoformatowe gry plenerowe. Co więcej każdy chętny będzie mógł wziąć udział w szeregu warsztatów od kulinarnych, przez plastyczne, sensoryczne z zakresu hortiterapii czyli leczenia ogrodem, wykonywania lalek, aż po warsztaty w duchu „zero waste” czyli, jak efektywnie zarządzać własną lodówką, żeby nie marnować oraz upcyclingowe, podczas których dowiemy się jak ponownie wykorzystać zużyty t-shirt i wiele innych.

Pojawią się również konsultacje z nowych technologii dla seniorów, bezpłatne pomiary ciśnienia i poziomu cukru we krwi, a także spotkanie z dietetykiem i braffiterką.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..