107,6 FM

J. Wiśniewska: PE bagatelizuje prześladowania chrześcijan

Przyjęty 2 dni temu przez Parlament Europejski raport o wolności religijnej na świecie nie zauważa, że najbardziej prześladowaną grupą są chrześcijanie. Zwracała na to uwagę w Radiu eM Jadwiga Wiśniewska.

Jadwiga Wiśniewska, poseł do PE   Jadwiga Wiśniewska, poseł do PE
Henryk Przondziono /Foto Gość

Eurodeputowana z woj. śląskiego Jadwiga Wiśniewska mówiła w "Rozmowie poranka", że przyjęty we wtorek doroczny raport rozmywa sprawę prześladowań religijnych, skupiając się raczej na prawie każdego do wszelkich poglądów. Choć, jak się szacuje, ponad 200 mln wyznawców Chrystusa na świecie doznaje prześladowań, to jednak raport wspomina o nich śladowo.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy