107,6 FM

Grzegorz Długi: Nie traktujmy polityki jako sprawy życia i śmierci

- Nie traktujmy polityki jako sprawy życia i śmierci - mówił w Radiu eM Grzegorz Długi, niedoszły europoseł Kukiz'15, apelując o uspokojenie emocji w Polsce.

Grzegorz Długi: Nie traktujmy polityki jako sprawy życia i śmierci (29.05.2019)
Radio eM

Grzegorz Długi, który nie uzyskał mandatu w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Kukiz'15, wyraził opinię, że na wynik tych wyborów najmocniejszy wpływ miała kampania największych partii oparta na silnych emocjach. Dodał, że nie powinniśmy traktować polityki jako sprawy życia i śmierci, bo to sprawa tylko życia, a właściwie urządzenia naszego życia. Dlatego w jego opinii w Parlamencie Europejskim będą toczone coraz gwałtowniejsze spory ideologiczne.

Gość "Rozmowy poranka" w Radiu eM powiedział, że ugrupowanie Kukiz'15 miało europejski program na te wybory, który jednak nie został dostrzeżony, proponowało też rozsądne rozwiązania w sprawie relacji polsko-żydowskich. Wyjaśnił ponadto, że jego ugrupowanie nie weszło z żadnym innym w koalicję, bo nie bardzo miało z kim taką koalicję tworzyć.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama